Η Απόφαση του Πρωτοδικείου Σάμου (Όλοι οι συνδυασμοί και υποψήφιοι που εγκρίθηκαν για τις Δημοτικές εκλογές στην Ικαρία)

ΙΚΑΡΙΑ: Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΒΑΡΔΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΙNAΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΑΙΑΦΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΜΠΟΣΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΡΑΠΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΡΑΠΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9.ΣΤΕΦΑΝΑΔΗ ΠΕΙΡΟΥΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ–ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΤΣΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΥΜΗΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΝΕΡΗ ΠΛΥΣΤΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
7. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΙΚΑΡΙΑΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΛΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΗΣ ΒΑΒΥΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΛΑΡΔΑ–ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΛΙΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΕΛΕΣΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΜΠΙΝΙΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΓΑΝΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ
9. ΠΑΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΡΟΥΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΣΑΦΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΤΕΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΤΣΑΝΤΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΡΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΜΟΥΡΣΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΤΣΑΝΤΕ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΤΣΟΥΝΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΧΕΡΟΥΒΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ

Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΒΟΥΔΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΖΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
3. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΟΧΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΛΟΜΒΑΡΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΠΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΠΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΤΡΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δ. «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΚΟΧΙΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΤΕΡΗΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημοτική Ενότητα Αγίου Κηρύκου
1. ΓΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΛΑΡΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΤΙΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
7. ΚΡΑΤΣΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΥΜΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΤΣΑΝΤΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
10. ΦΟΥΡΝΑΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ευδήλου
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΛΛΟΝΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΛΑΜΑΥΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
7. ΡΑΜΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ραχών
1. ΚΑΡΙΜΑΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΧΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΣΕΡΤΣΟΥ–ΠΟΥΡΙΕΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΠΑΝΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΣΙΔΕΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
7. ΦΑΚΑΡΟΣ ΕΛΙΣΑΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Ε. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Latest..

NEOΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ Ο Γ. ΔΑΝΙΗΛ

ΧΙΟΣ : Νέος δήμαρχος Οιννουσών εξελέγη ο Γ. Δανιήλ, ο οποίος επικράτησε με 47 ψήφους επί του Μ. Μαγγανά. Ο Γ. Δανιήλ ήταν υποψήφιος δήμαρχος και το 2014, χωρίς να καταφέρει να … [Read More...]