ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ Κω: Αποτελέσματα Εκλογών – Σταυροί προτίμησης

ΚΩΣ:
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει ότι την Παρασκευή 5 Οκτώβρη 2018 ολοκληρώθηκαν οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Δ.Σ ,Ελεγκτικής Επιτροπής,αντι/πων για το Εργατικό Κέντρο ΒΣΔ και την Ομοσπονδία ΠΟΕΕ-ΥΤΕ.
Από την καταμέτρηση των φακέλων προκύπτει το εξής αποτέλεσμα
Ψήφισαν 460 μέλη του Σωματείου. Βρέθηκαν 459 έγκυρα ψηφοδέλτια και ένα (1) άκυρο.
Οι υποψήφιοι του μοναδικού συνδυασμού ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΩΝ (Δ.Α.Σ.Ξ.) έλαβαν τους παρακάτω σταυρούς προτίμησης.
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1

Γιαννάκου Τασία του Γιώργου

269

2

Γιαννιός Αντώνης του Μανώλη

181

3

Γιαρέμ Νερκίς του Χουσεΐν

39

4

Καρανάσιος Γεώργιος του Ευθυμίου

236

5

Καραχούς Αχμέτ του Χουσεΐν

66

6

Λάμπρου Ιωάννα του Δημόκριτου

392

7

Λιόντας Νίκος του Γιώργου

175

8

Μακάρθι Ρόναλντ του Φρέντι

84

9

Μακρή Κική του Νίκου

340

10

Μαμμάκα Κατερίνα του Δημήτρη

29

11

Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη

264

12

Naydenob Dobromir του Todor

137

13

Σκοπελίτης Δημήτρης του Στράτου

41

14

Στέγκου Θεοδώρα του Αριστόδημου

36

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΟ Ε.Κ.Β.Σ.Δ. (Εργατικό Κέντρο Βορείου Συγκροτήματος Δωδεκανήσου)

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1

Βέλκοβα Νέλι του Στραχίλ

108

2

Γιαννάκου Τασία του Γιώργου

293

3

Γιαννιός Αντώνης του Μανώλη

153

4

Γιαρέμ Νερκίς του Χουσεΐν

73

5

Γκόντοβος Παναγιώτης του Παναγιώτη

140

6

Καθοπούλη Ουρανία του Νίκου

131

7

Καρανάσιος Γιώργος του Ευθυμίου

204

8

Καραχούς Αχμέτ του Χουσεΐν

85

9

Κουτσουράη Άννα του Παντελή

69

10

Λάμπρου Ελένη του Γιάννη

161

11

Λάμπρου Ιωάννα του Δημόκριτου

379

12

Λιόντας Νίκος του Γιώργου

153

13

Μακάρθι Ρόναλντ του Φρέντι

89

14

Μακρή Κική του Νίκου

359

15

Μαμμάκα Κατερίνα του Δημήτρη

61

16

Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη

250

17

Naydenob Dobromir τουTodor

141

18

Πίτση Ειρήνη του Δημήτρη

115

19

Σανδαλή Κωνσταντίνα του Γιάννη

91

20

Σκοπελίτης Δημήτρης του Στράτου

127

21

Σκυλλά Σεβαστή του Γιάννη

109

22

Σολοβιόβα Σβετλάνα του Ανατόλι

65

23

Στέγκου Θεοδώρα του Αριστόδημου

91

24

Τσίκνη Κωνσταντίνα του Ηλία

103

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΕΕ-ΥΤΕ

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1

Γιαννάκου Τασία του Γιώργου

266

2

Καρανάσιος Γιώργος του Ευθυμίου

182

3

Λάμπρου Ιωάννα του Δημόκριτου

417

4

Λιόντας Νίκος του Γιώργου

134

5

Μακρή Κική του Νίκου

375

6

Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη

209

7

Σκοπελίτης Δημήτρης του Στράτου

66

ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ονοματεπώνυμο

Σταυροί

1

Καραγεωργίου Καλλιόπη του Σπύρου

167

2

Μακάρθι Ρόναλντ Τζούνιος του Ρόναλντ

117

3

Κορδιστού Κοντέσσα του Νικολάου

148

4

Φούσκας Ηλίας του Γιάννη

200

Εκλέγονται
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Τακτικοί :
1. Λάμπρου Ιωάννα του Δημόκριτου
2. Μακρή Κική του Νίκου
3. Γιαννάκου Τασία του Γιώργου
4. Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη
5. Καρανάσιος Γιώργος του Ευθυμίου
6. Γιαννιός Αντώνης του Μανώλη
7. Λιόντας Νίκος του Γιώργου
8. Naydenob Dobromir του Todor
9. Μακάρθι Ρόναλντ του Φρέντι
Αναπληρωματικοί:
10. Καραχούς Αχμέτ του Χουσεϊν
11. Σκοπελίτης Δημήτρης του Στράτου
12. Γιαρέμ Νερκίς του Χουσεϊν
13. Στέγκου Θεοδώρα του Αριστόδημου
14. Μαμμάκα Κατερίνα του Δημήτρη
Για Αντιπρόσωποι στο Ε.Κ.Β.Σ.Δ
Τακτικοί :
1. Λάμπρου Ιωάννα του Δημοκρίτου
2. Μακρή Κική του Νίκου
3.Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη
4. Γιαννάκου Τασία του Γιώργου
5. Καρανάσιος Γιώργος του Ευθυμίου
6. Λάμπρου Ελένη του Γιάννη
7. Γιαννιός Αντώνης του Μανώλη
8. Λιόντας Νίκος του Γιώργου
9. Naydenob Dobromir του Todor
10. Γκόντοβος Παναγιώτης του Παναγιώτη
11. Καθοπούλη Ουρανία του Νίκου
12. Σκοπελίτης Δημήτρης του Στράτου
13. Πίτση Ειρήνη του Δημήτρη
14. Σκυλλά Σεβαστή του Ιωάννη
15. Βέλκοβα Νέλι του Στραχίλ
16. Τσίκνη Κων/να του Ηλία
17. Σανδαλή Κων/να του Γιάννη
18. Στέγκου Θοεδώρα του Αριστόδημου
19. Μακάρθι Ρόναλντ του Φρέντι
20. Καραχούς Αχμέτ του Χουσεϊν
21. Γιαρέμ Νερκίς του Χουσεϊν
22. Κουτσουράη Άννα του Παντελή
23. Σολοβιόβα Σβετλάνα του Ανατόλι
Αναπληρωματικοί:
1. Μαμμάκα Κατερίνα του Δημήτρη
Για Αντιπρόσωποι στην Ομοσπονδία ΠΟΕΕ-ΥΤΕ
Τακτικοί :
1. Λάμπρου Ιωάννα του Δημοκρίτου
2. Μακρή Κική του Νίκου
3. Γιαννάκου Τασία του Γιώργου
4. Νάτσης Γιώργος του Παναγιώτη
5. Καρανάσιος Γιώργος του Ευθυμίου
Αναπληρωματικοί :
1. Λιόντας Νίκος του Γιώργου
2. Σκοπελίτης Δημήτρης του Στράτου
Για Ελεγκτική Επιτροπή
Τακτικοί
1. Φούσκας Ηλίας του Γιάννη
2. Καραγεωργίου Καλλιόπη του Σπύρου
3.Κορδιστού Κοντέσσα του Νικολάου
Αναπληρωματικοί:
1.Μακάρθι Ρόναλντ Τζούνιορ του Ρόναλντ
Η Εφορευτική Επιτροπή
8/10/18

Latest..

Χρηματοδότηση 8.000.00 ευρώ για μικρομεσαίες τουριστικές επιχειρήσεις σε Σάμο και Β. Αιγαίο

ΣΑΜΟΣ: Με 8 εκατομμύρια ευρώ από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα της Περιφέρειας Βορείου Αιγαίου θα ενισχυθούν τουριστικές μικρομεσαίες επιχειρήσεις στη Σάμο και τα άλλα νησιά των νομών … [Read More...]