Μουντιάλ 2022: Όλοι οι αγώνες θα μεταδοθούν από το κανάλι του ΑΝΤ1

ΚΩΣ: Τα προβλήματα που έχει παρουσιάσει η νέα επί πληρωμή πλατφόρμα του ΑΝΤ1+ οδήγησαν τον όμιλο να αποφασίσει την ελεύθερη μετάδοση όλων των αγώνων από τον «ελεύθερο» ΑΝΤ1. Επομένως, οι αγώνες που αρχικά είχαν προγραμματιστεί για τη συνδρομητική πλατφόρμα τελικά θα μεταδοθούν στην τηλεόραση. Ακόμα δεν έχει γίνει σαφές αν θα αποζημιωθούν όσοι επέλεξαν να αγοράσουν συνδρομή για να δουν τους αγώνες του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

Την είδηση έκανε γνωστή ο δημοσιογράφος του σταθμού Γιώργος Τριανταφυλλίδης στην εκπομπή «Καλημέρα Ελλάδα» του καναλιού, ο οποίος τόνισε πως οι αγώνες της Τετάρτης θα μεταδοθούν ελεύθερα από τον ΑΝΤ1. Ωστόσο, αυτό φαίνεται πως θα ισχύει για όλο το πρόγραμμα των αναμετρήσεων από εδώ και στο εξής.

Το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων του Μουντιάλ του ΚατάρΤο Μουντιάλ 2022 έκανε εκκίνηση την Κυριακή 20 Νοεμβρίου και οι απανταχού φίλοι του ποδοσφαίρου έχουν ήδη κάνει τον σχεδιασμό τους καθώς αυτή η διοργάνωση είναι διαφορετική απ’ τις άλλες. Το πρώτο χειμερινό Παγκόσμιο Κύπελλο στην ιστορία του ποδοσφαίρου φέρνει ανατροπές σε μια παραδοσιακά καλοκαιρινή συνήθεια…
Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα του Μουντιάλ μέχρι και τον τελικό της 18ης Δεκεμβρίου, προκειμένου να κάνετε τα πλάνα σας…
Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων όπως το γνωρίζαμε μέχρι στιγμής1η αγωνιστικήΤετάρτη 23 Νοεμβρίου
12:00 Μαρόκο – Κροατία (6ος όμιλος) – ΑΝΤ115:00 Γερμανία – Ιαπωνία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ118:00 Ισπανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Βέλγιο – Καναδάς (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1Πέμπτη 24 Νοεμβρίου
12:00 Ελβετία – Καμερούν (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1+15:00 Ουρουγουάη – Νότια Κορέα (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1+18:00 Πορτογαλία – Γκάνα (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1+21:00 Βραζιλία – Σερβία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ12η αγωνιστική
Παρασκευή 25 Νοεμβρίου
12:00 Ουαλία – Ιράν (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1+15:00 Κατάρ – Σενεγάλη (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1+18:00 Ολλανδία – Ισημερινός (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1+21:00 Αγγλία – ΗΠΑ (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1Σάββατο 26 Νοεμβρίου
12:00 Τυνησία – Αυστραλία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1+15:00 Πολωνία – Σαουδική Αραβία (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1+18:00 Γαλλία – Δανία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Αργεντινή – Μεξικό (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1Κυριακή 27 Νοεμβρίου
12:00 Ιαπωνία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1+15:00 Βέλγιο – Μαρόκο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1+18:00 Κροατία – Καναδάς (6ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Ισπανία – Γερμανία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1Δευτέρα 28 Νοεμβρίου
12:00 Καμερούν – Σερβία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1+15:00 Νότια Κορέα – Γκάνα (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1+18:00 Βραζιλία – Ελβετία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Πορτογαλία – Ουρουγουάη (8ος όμιλος) – ΑΝΤ13η αγωνιστικήΤρίτη 29 Νοεμβρίου
17:00 Ισημερινός – Σενεγάλη (1ος όμιλος) – ΑΝΤ1+17:00 Ολλανδία – Κατάρ (1ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Ιράν – ΗΠΑ (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1+21:00 Ουαλία – Αγγλία (2ος όμιλος) – ΑΝΤ1Τεταρτη 30 Νοεμβρίου
17:00 Αυστραλία – Δανία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ1+17:00 Τυνησία – Γαλλία (4ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Πολωνία – Αργεντινή (3ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Σαουδική Αραβία – Μεξικό (3ος όμιλος) – ΑΝΤ1+Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου
17:00 Καναδάς – Μαρόκο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ1+17:00 Κροατία – Βέλγιο (6ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Ιαπωνία – Ισπανία (5ος όμιλος) – ΑΝΤ121:00 Γερμανία – Κόστα Ρίκα (5ος όμιλος) – ΑΝΤ1Παρασκευή 2 Δεκεμβρίου
17:00 Γκάνα – Ουρουγουάη (8ος όμιλος) – ΑΝΤ117:00 Νότια Κορέα – Πορτογαλία (8ος όμιλος) – ΑΝΤ1+21:00 Σερβία – Ελβετία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1+21:00 Καμερούν – Βραζιλία (7ος όμιλος) – ΑΝΤ1Φάση των 16Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
17:00 Νικητής 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου (49) ΑΝΤ1+21:00 Νικητής 3ου ομίλου – Δεύτερος 4ου ομίλου (50) ΑΝΤ1Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
17:00 Νικητής 4ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου (52) ΑΝΤ1+21:00 Νικητής 2ου ομίλου – Δεύτερος 1ου ομίλου (51) ΑΝΤ1
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
17:00 Νικητής 5ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου (53) ΑΝΤ1+21:00 Νικητής 7ου ομίλου – Δεύτερος 8ου ομίλου (54) ΑΝΤ1Τρίτη 6 Δεκεμβρίου
17:00 Νικητής 6ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου (55) ΑΝΤ1+21:00 Νικητής 8ου ομίλου – Δεύτερου 7ου ομίλου (56) ΑΝΤ1Προημιτελική φάσηΠαρασκευή 9 Δεκεμβρίου
17:00 Νικητής αγώνα 53 – Νικητής αγώνα 54 (58) ΑΝΤ121:00 Νικητής αγώνα 49 – Νικητής αγώνα 50 (57) ΑΝΤ1Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
17:00 Νικητής αγώνα 55- Νικητής αγώνα 56 (60) ΑΝΤ121:00 Νικητής αγώνα 51- Νικητής αγώνα 52 (59) ΑΝΤ1Ημιτελική φάσηΤρίτη 13 Δεκεμβρίου
21:00 Νικητής αγώνα 57 – Νικητής αγώνα 58 ΑΝΤ1Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου
21:00 Νικητής αγώνα 59 – Νικητής αγώνα 60 ΑΝΤ1Μικρός τελικόςΣάββατο 17 Δεκεμβρίου 17:00 – ΑΝΤ1ΤελικόςΚυριακή 18 Δεκεμβρίου 17:00 – ΑΝΤ1
https://www.ethnos.gr/sports/article/234017/moyntial2022oloioiagonesthametadothoynapotokanalitoyant1

Latest..

Τελευταία μέρα εκπτώσεων στο Κέντρο Ομορφίας Senses!!! Κλείσε ραντεβού με την έκπτωση και έχεις 2 Μήνες μέχρι να Εξαργύρωσεις την υπηρεσία που έχεις επιλέξει !

ΛΗΜΝΟΣ: Η Black Week είναι εδώ! Τελευταία μέρα εκπτώσεων!!! Κλείσε ραντεβού με την έκπτωση και έχεις 2 Μήνες μέχρι να Εξαργύρωσης την υπηρεσία που έχεις επιλέξει ! Ποιο … [Read More...]

ΣΥΡΙΖΑ Λέσβου: ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ τη συγκέντρωση στις 10:00 π.μ. την Πέμπτη 1η του Δεκέμβρη, στον αύλειο χώρο του Βοστάνειου Νοσοκομείου,

ΛΕΣΒΟΣ: Τελικά ήρθαν νύχτα!Το νομοσχέδιο για τη δευτεροβάθμια περίθαλψη κατατέθηκε στις 23/11 και μετά από fast track διαβούλευση έρχεται στην Ολομέλεια της Βουλής για ψήφιση … [Read More...]

Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου: Nέες άδειες με δικαίωμα πλανόδιας πώλησης για παραγωγούς.

ΛΗΜΝΟΣ: Εκδόθηκε η Προκήρυξη για χορήγηση νέων αδειών παράγωγων πωλητών με δικαίωμα πλανόδιας δραστηριοποίησης στην Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου, καθώς και για χορήγηση επιπλέον … [Read More...]