Εκδήλωση βράβευσης διακριθέντων μαθητών/-τριών στα Μαθηματικά | Όλα τα ονόματα των παιδιών που θα βραβευτούν

ΚΩΣ:

Το ερχόμενο Σάββατο 13 Απριλίου 2024, στις 10 π.μ. θα γίνει η εκδήλωση βράβευσης των μαθητών και μαθητριών της Δωδεκανήσου που διακρίθηκαν στους φετινούς Μαθηματικούς Διαγωνισμούς «Θαλής», «Ευκλείδης», «Αρχιμήδης», «Εύδημος» και «Ίππαρχος».
Η εκδήλωση θα γίνει στο Ξενοδοχείο Plaza της οδού Ιερού Λόχου 7.
Βραβεία για την Α’ Γυμνασίου
Επώνυμο Όνομα Σχολείο
Μπουράτσιας Αναστάσιος Ροδίων Παιδεία
Τσούλλου Αικατερίνη Γυμνάσιο Καλυθιών
Διακονικολάου Νικόλαος 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
Ψύλλου Αλεξάνδρα 3ο Γυμνάσιο Ρόδου
Γεωργιάδου Γεωργία 6ο Γυμνάσιο Ρόδου
Σεβδαλής Γιώργος Γυμνάσιο Πηγαδιών Καρπάθου
Χοτζιά Μαλίκ Γυμνάσιο Πηγαδιών Καρπάθου
Ζερβός Κανάρης 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
Παπαλαζάρου Μιχαήλ 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
Καραβοκυρός Σπύρος 3ο Γυμνάσιο Ρόδου-Βενετόκλειο
Διακονικολάου Μαρία 3ο Γυμνάσιο Ρόδου-Βενετόκλειο
Κατσαρού Αφροδίτη 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
Καλικατζάρου Αργυρώ 1ο Γυμνάσιο Καλύμνου
Κοιλιάς Αντώνης 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
Ηλίας Γιώργος Γυμνάσιο Κρεμαστής
Κοιλιάς Νικόλαος 1ο Γυμνάσιο Ρόδου
ΒΡΑΒΕΙΑ ΘΑΛΗ – ΕΥΚΛΕΙΔΗ – ΑΡΧΙΜΗΔΗ 2023-2024
ΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΤΜΥΤΡΙΕΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΡΟΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΙΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΡΑΨΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΖΗΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΙΟΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΚΟΝΔΥΛΩ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΟΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΟΥΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΛΕΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΥΓΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΑΘΑΝΑΚΛΙΔΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΠΟΘΗΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΚΑΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΣΠΥΡΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΡΑΓΑΤΣΙΝΗ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΣΕΙΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΛΑΧΟΣ ΜΗΝΑΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΛΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΣΣΑΡΑ ΝΙΚΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ (ΜΠΕΛΛΕΝΕΙΟ)
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ (ΜΠΕΛΛΕΝΕΙΟ)
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ (ΜΠΕΛΛΕΝΕΙΟ)
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (ΓΕΝΕΙΟ)
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΡΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (ΓΕΝΕΙΟ)
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (ΓΕΝΕΙΟ)
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ-ΚΑΝΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΟΥΛΙ ΜΕΤΑΛΥΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΙΑΝΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΡΥΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΘΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΝΙΑ ΑΝΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΕΤΚΟ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ (ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ)
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΑΒΒΗΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΨΑΡΟΜΠΑ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩΣ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΟΥΓΟΥΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΗΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ (ΓΕΝΕΙΟ)
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΙΤΩΡΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΗΓΑΔΙΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΣΑΡΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΔΑΡΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ-ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΟΥΓΟΥΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΟΥΙΤΖΙΑ ΧΟΥΑΝΓΚ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΡΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ ΝΕΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

Latest..

H “Κάλυμνος Πρότυπη Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης”(CBA) ανακοινώνει ότι το “Kalymnos 2024 3X3 Basketballi Festival” θα πραγματοποιηθεί 19,20,21 Ιουλίου 2024 στο λιμάνι της Καλύμνου

ΚΑΛΥΜΝΟΣ: Για να μπορούν να προσφέρουμε μια προσωποποιημένη εξυπηρέτηση, χρησιμοποιούμε αλφαριθμητικά αρχεία αναγνώρισης, τα λεγόμενα cookies. Τα cookies χωρίζονται σε μόνιμα … [Read More...]

Οι φόροι τα τέλη και οι προμήθειες, μας πήραν και μας σήκωσαν αλλά μάλλον, θα μας γκρεμοτσακίσουν

ΧΙΟΣ : Μέσα στο κατακαλόκαιρο και ενώ η σεζόν έχει ήδη ξεκινήσει, το κράτος για άλλη μια φορά, αλλάζει τους όρους του παιχνιδιού με την αιφνιδιαστική αύξηση των λιμενικών … [Read More...]

”Έμφραγμα” στους στρατιωτικούς από το κόστος μεταφοράς , λόγω μετάθεσης από και προς την νησιωτική Ελλάδα.

ΛΗΜΝΟΣ: Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και … [Read More...]

Ξάνθη: Σοκαριστικές εικόνες από το σημείο της φονικής σύγκρουσης ΙΧ με λεωφορείο – Τέσσερις νεκροί

ΛΗΜΝΟΣ: Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και … [Read More...]