Τα ψηφοδέλτια του Αλκιβιάδη Στεφανή στα νησιά της ΠΒΑ – Άλλοι 3 υποψήφιοι από Σάμο

ΣΑΜΟΣ: Με την ανακοίνωση των τελευταίων 16 υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων της “Νέας Δυναμικής”, από τον υποψήφιο περιφερειάρχη Βορείου Αιγαίου Αλκιβιάδη Στεφανή, σε εκδήλωση στο Μουσείο Οίνου του ΕΟΣ, ολοκληρώθηκε την Πέμπτη το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού, ενόψει των αυτοδιοικητικών εκλογών.
Πιο αναλυτικά, τα ονόματα των υποψηφίων κατά Περιφερειακή Ενότητα και ημερομηνία ανακοίνωσης έχουν ως εξής:
31 Αυγούστου
ΠΕ Σάμου:
1. Βαλσαμίδου Φλώρα
2. Κατόγλου Δήμητρα
3. Χριστοφής Κωνσταντίνος
ΠΕ Ικαρίας:
1. Λαρδά Ελευθερία
2. Μαυρουδή Ειρήνη
3. Τσάκαλου Κυριακή-Ευαγγελία
ΠΕ Λήμνου:
Μελάτου Φωτεινή
ΠΕ Λέσβου:
1. Αλετρά Ευαγγελία
2. Κάλφα Μαρίνα
3. Λυκαρδοπούλου Μανωλάκα Ειρήνη
4. Σεβαστοπούλου Περσεφόνη
5. Συναδινού Βασίλαρου Δέσποινα
ΠΕ Χίου:
1. Ανδριάνα Βρατσάνου Αγγελική
2. Κωνσταντά Αικατερίνη
3. Μπελλέ Βερβεράκη Ιωάννα
4. Μπρουζάκη Φύκια Θεοδώρα
 
Τα ονόματα των υποψηφίων που ανακοινώθηκαν τις προηγούμενες ημέρες ήταν:
23 Αυγούστου
ΠΕ Σάμου:
1. Βλαχοπούλου Δώρα
2. Καραγιάννης Δημήτριος
3. Κατσούλης Ιωάννης
4. Σταμούλη Ανεζινιώ
ΠΕ Ικαρίας:
Σηφάκης Ιωάννης
ΠΕ Λήμνου:
1. Λημνιού Ελένη
2. Σακαρίκου Χριστίνα
3. Φυλλαδίτης Γεώργιος
4. Χασάπης Σωτήριος
ΠΕ Λέσβου:
1. Αρμενάκας Μανώλης
2. Βατός Ιωάννης
3. Βελούτσος Μιχάλης
4. Κόβρας Κωνασταντίνος
5. Μποντάκης Μιχαήλ
6. Πιπίνη Αθήνα
7. Σταματέλη Ειρήνη
8. Τρούμπης Ανδρέας
9. Χατζησάββα Μαρία
ΠΕ Χίου:
1. Γκλώτσος Ιωάννης
2. Κάνης Ελευθέριος
3. Καραμπουρνιώτης Φίλιππος
4. Κοτσώνης Νίκος
5. Μάντικα Γεωργία
6. Μπουγδάνος Παντελής
7. Νομικός Γεώργιος
8. Νταούτη Αργιέτα – Ειρήνη
9. Πυργελή Μαρία
10. Χατζηπατέρα-Δημητριάδη Κατίγκω
16 Αυγούστου
ΠΕ Σάμου:
1. Αμυρσώνη Βασιλεία
2. Καλατζής Αναστάσιος
3. Κατρακάζος Νικόλαος
4. Κωνσταντινίδης Πολυκράτης
5. Πανουράκης Βασίλειος
6. Παυλής Κωνσταντίνος
7. Στεφανής Νικόλαος
8. Τσιτσεκλής Δούκας
ΠΕ Ικαρίας:
Γενούζος Παναγιώτης
ΠΕ Λήμνου:
1. Αδαμίδης Κωνσταντίνος
2. Γιαρμαδούρος Ευάγγελος
3. Μπούντου Πηνελόπη
ΠΕ Λέσβου:
1. Βαλσαμίδης Θεόδωρος
2. Βατή Γαβριέλα
3. Γαβαλά Μυρσίνη
4. Γόμου – Πρωτογεράκη Καλλιόπη
5. Διγιδίκης Ιωάννης
6. Ζαφειρίου Παναγιώτης
7. Καραθανάσης Γεώργιος
8. Κουτσκουδής Ευστράτιος
9. Μακρή Αφροδίτη
10. Μακρή Ελένη
11. Μανωλακέλης Ευστράτιος
12. Νανάσος Νικόλαος
13. Νέμτσα Κυριακή
14. Οικονόμου Μαρία
15. Παραδέλλης Δημήτριος
16. Πετρέλλης Κυριάκος
17. Ρουγκέλλη Διαμάντω
18. Σαρρής Προκόπης
19. Σινάνης Προκόπης
20. Φραντζέσκος Παρασκευάς
21. Χαραλάμπους Συμεών
22. Χατζηκυριάκος Παναγιώτης
23. Ψάνης Γεώργιος
24. Ψούνος Αθανάσιος
ΠΕ Χίου:
1. Βατράνης Αθανάσιος
2. Βιτέλλας Φιλόδωρος
3. Γκιάλας Κωνσταντίνος
4. Ευαγγελινός Αιμιλιανός
5. Κοντούδης Μιχάλης
6. Μανάρας Ιωάννης
7. Μερούσης Χριστόφορος
8. Μπλάτζιος Ελευθέριος
9. Τόπακα Αγγελική
ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ: Η πρώτη μέρα περιοδείας του Αλκιβιάδη Στεφανή στη Σάμο
 

Latest..

Στο Λιβαδοχώρι ξενύχτησαν οι αγρότες της Λήμνου. Σήμερα Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου κάθοδος στην Μύρινα.

ΛΗΜΝΟΣ: Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και … [Read More...]